REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila odmalowuje świetlicę dębickiego szpitala

Dzięki firmie Tikkurila oraz Stowarzyszeniu „Piękne Anioły” świetlica Oddziału Dziecięcego szpitala w Dębicy nabrała barw. Zarówno władze szpitala, jak i mali pacjenci i ich rodziny nie kryli radości z tej przemiany.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Świetlica na Oddziale Dziecięcym dębickiego szpitala została odmalowana farbami Tikkurila w żywych, wesołych kolorach. Wymieniono także podłogę i dokupiono książki, gry i zabawki, które umilą czas małym pacjentom.

W trakcie uroczystego otwarcia podziękowanie firmie Tikkurila Polska złożył Ordynator Oddziału Dziecięcego, Jerzy Brzostek. W wydarzeniu wzięli również udział Dyrektor Naczelny Szpitala Przemysław Wojtys, p.o. Zastępcy Dyrektora ds. opieki zdrowotnej lek. med. Marzenna Podhorecka oraz przedstawicielki Stowarzyszenia. Dodatkową atrakcją było kolędowanie wraz z Magdą Steczkowską.

Jak podkreśliła Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR w firmie Tikkurila Polska, świetlica to bardzo ważne pomieszczenie na tego typu oddziałach, pozwala bowiem małym pacjentom spędzić ciekawie czas i chociaż na chwilę oderwać się od myśli o chorobie. Dlatego też firma postanowiła wprowadzić odrobinę farb do szarej i zaniedbanej do tej pory świetlicy dębickiego szpitala.

Źródło: ziemiadebicka.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA