a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiTikkurila odmalowuje świetlicę dębickiego szpitala

Tikkurila odmalowuje świetlicę dębickiego szpitala

Dzięki firmie Tikkurila oraz Stowarzyszeniu „Piękne Anioły” świetlica Oddziału Dziecięcego szpitala w Dębicy nabrała barw. Zarówno władze szpitala, jak i mali pacjenci i ich rodziny nie kryli radości z tej przemiany.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Świetlica na Oddziale Dziecięcym dębickiego szpitala została odmalowana farbami Tikkurila w żywych, wesołych kolorach. Wymieniono także podłogę i dokupiono książki, gry i zabawki, które umilą czas małym pacjentom.

W trakcie uroczystego otwarcia podziękowanie firmie Tikkurila Polska złożył Ordynator Oddziału Dziecięcego, Jerzy Brzostek. W wydarzeniu wzięli również udział Dyrektor Naczelny Szpitala Przemysław Wojtys, p.o. Zastępcy Dyrektora ds. opieki zdrowotnej lek. med. Marzenna Podhorecka oraz przedstawicielki Stowarzyszenia. Dodatkową atrakcją było kolędowanie wraz z Magdą Steczkowską.

Jak podkreśliła Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR w firmie Tikkurila Polska, świetlica to bardzo ważne pomieszczenie na tego typu oddziałach, pozwala bowiem małym pacjentom spędzić ciekawie czas i chociaż na chwilę oderwać się od myśli o chorobie. Dlatego też firma postanowiła wprowadzić odrobinę farb do szarej i zaniedbanej do tej pory świetlicy dębickiego szpitala.

Źródło: ziemiadebicka.pl