REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila przenosi siedzibę

Tikkurila podjęła decyzję o przeniesieniu swojej głównej siedziby. Dotychczas użytkowane w tym celu budynki nie spełniają już odpowiednich wymogów, jeśli chodzi o jakość powietrza oraz bezpieczeństwo i zdrowie pracowników.

Tikkurila siedziba Vantaa

Fot. arch. Tikkurila

Nowa siedziba będzie się nadal mieściła w pobliżu zakładu produkcyjnego w Vantaa. W dotychczas zajmowanych obiektach wykryto w ostatnich latach problemy konstrukcyjne, których nie udało się rozwiązać, a które przyczyniły się do złej jakości powietrza w pomieszczeniach.

Budynki, w których mieści się ośrodek badawczo-rozwojowy, fabryka oraz centrum szkoleniowe, będą na razie użytkowane bez zmian. W przyszłości zarząd rozważa również przeniesienie produkcji, jej rozszerzenie oraz optymalizację sieci produkcyjnej. Ewentualne zaprojektowanie i budowa nowej fabryki zajmą jednak kilka lat, do tego czasu zaś produkcja farb będzie się odbywać w starych obiektach.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA