REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ciepły i egzotyczny – Kolor Roku 2019 Dunn-Edwards

Prezentujemy kolejny Kolor Roku 2019. Eksperci Dunn-Edwards postawili na ciepły, wyrazisty Spice of Life, który dodaje smaku każdemu wystrojowi i przywołuje na myśl Ziemię, egzotykę i folklor.

Kolor Roku 2019 Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Kolor Roku 2019 Dunn-Edwards, Spice of Life (DET439), wyraża radość ze wszystkiego, co czyni życie ciekawym i ekscytującym. Jest ciepły i zachęcający. Mocna, kusząca mieszanka korzenna dodaje smaku paletom wzorniczym i sprawia, że projekt wystroju zyskuje na wyrazistości.

Ucieczka od informacyjnego szumu

W dzisiejszych czasach zalewają nas informacje, a nasze życie jest uzależnione od technologii, co często wywołuje stres. W dobie gdy jesteśmy zawsze on-line, zaczynamy pragnąć prawdziwych, autentycznych związków z Ziemią i ze sobą nawzajem. Przejawia się to odchodzeniem od chłodniejszych odcieni w kierunku kolorów inspirowanych przez Ziemię, przypominających motywy naturalistyczne, nastroje bohemy, amerykański zachód oraz oczekiwanie na odkrycie czerwonej planety, Marsa.

Kolor Roku 2019 Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Prócz tego zachęca nas bogactwo i różnorodność śródziemnomorskiej kultury, chcemy otaczać się mieszanką rzemiosła, designu, dziedzictwa ornamentyki i nowoczesności. Tęsknimy za prostotą oraz wystrojem z duszą. Kochamy folklorystyczne opowieści, podróże w czasie i egzotyczne wpływy. Odpowiedzią na to wszystko jest Kolor Roku 2019 Dunn-Edwards.

Przyprawa Życia

Termin „Spice of Life” (Przyprawa Życia) pochodzi z poematu Williama Cowpera The Task (Zadany temat) z 1785 roku: „Różnorodność jest przyprawą życia, która nadaje jej cały smak”. Spice of Life to zdecydowana barwa, która dodaje dramatyzmu i stymuluje zmysły. Stanowi odważną wypowiedź i egzotyczny element w projektowaniu i życiu, łącząc różnorodne i globalne wpływy kulturowe. Zobacz więcej inspiracji stojących za Spice of Life tutaj.

Ten światowy, bogaty, wyrazisty odcień, reprezentowany w historii trendów kolorystycznych 2019 Dunn-Edwards „Sojourn”, jest wyrazistym akcentem palety, która łączy różne kultury i epoki, stanowiąc zderzenie skromnego z okazałym. Pełen pasji i życia, może się prezentować organicznie i naturalnie lub nastrojowo i wyrafinowanie. W tej pierwszej odsłonie czerpie inspirację ze światowych rzemiosł, w drugiej – odkrywa swoją subtelność. Spice of Life zachęca nas do odkrywania, do refleksji, do życia!

Kolor Roku 2019 Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Źródło: Dunn-Edwards

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA