REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila przejmuje ISO Paint Nordic

Tikkurila przejęła firmę ISO Paint Nordic specjalizującą się w innowacyjnych farbach budowlanych. W ten sposób fiński producent wzbogacił swoją ofertę o szereg efektywnych i przyjaznych środowisku produktów.

Tikkurila ISO Paint Nordic

Fot. CraigTaylor74 / Foter.com / CC-BY-NC-SA

ISO Paint Nordic oferuje trwałe na lata rozwiązania, które ograniczają koszt użytkowania budynku – na przykład pozwalają zmniejszyć wydatki na ogrzewanie lub klimatyzację. Ponieważ zainteresowanie takimi technologiami w ostatnim czasie bardzo wzrosło, Tikkurila uznała zakup ISO Paint Nordic za korzystną transakcję. Z podobnych powodów fiński koncern zdecydował się kupić niedawno szwedzką firmę KEFA Drytech specjalizującą się w funkcjonalnych produktach, chroniących na przykład przed grzybem ściennym.

ISO Paint Nordic to jeden z ważniejszych producentów farb w Skandynawii – w roku 2013 jego przychody wyniosły około 7,5 mln €. Firma posiada nowoczesną fabrykę w Lunderskov w Danii, a jej produkty dostępne są w sprzedaży w 20 krajach, m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Australii.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA