REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila – prezes Erkki Järvinen odchodzi

Na mocy decyzji zarządu Tikkurila obecny prezes firmy, Erkki Järvinen, ustąpił ze swojego stanowiska. Obecnie trwają poszukiwania osoby, która zastąpi go na tej pozycji i stanie na czele koncernu.

Tikkurila Erkki Järvinen

Dotychczasowy prezes firmy, Erkki Järvinen. Fot. arch. Tikkurila

Zarząd zadecydował, że z dniem 21 września Erkki Järvinen utraci swoje stanowisko. Tymczasowo fotel prezesa objął Jukka Havia, trwa jednak rekrutacja, która wyłoni nową osobę na tę funkcję. Dotychczasowy prezes do końca września ma opuścić firmę.

Erkki Järvinen kierował koncernem Tikkurila przez ostatnie dziewięć lat. Podziękował współpracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym za ten okres harmonijnej współpracy, i wyraził nadzieję, że firma zdoła wyjść z kryzysu finansowego. Również zarząd koncernu podziękował Järvinenowi za ostatnie dziewięć lat, i dodał w swoim oświadczeniu, że z powodu niekorzystnych zmian na kluczowych rynkach, głównie na wschodzie, firma musi przejść reorganizację.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA