REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila Polska SA z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

Firma Tikkurila Polska SA po raz czwarty otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku”. W ostatniej edycji programu Tikkurila znalazła się w gronie laureatów w kategorii ogólnopolskiej, dodatkowo została nagrodzona przez Kapitułę w kategorii branżowej. Uroczysta gala podsumowująca program odbyła się w Teatrze Capitol w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Pani Marta Broniewicz, Dyrektor ds. Marketingu.

fot. arch. Tikkurila

fot. arch. Tikkurila

Konkurs „Solidny Pracodawca Roku” należy do najbardziej prestiżowych projektów związanych z zarządzaniem personelem, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych pracodawców w Polsce. Laureaci programu to firmy, które wyróżniają się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie społecznej odpowiedzialności oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną. Tytuł Solidnego Pracodawcy jest również potwierdzeniem transparentności oraz rzetelności działań wyróżnionych firm.

Nagroda przyznawana jest w oparciu o ocenę wielu obszarów, tj. wizerunek pracodawcy, świadczenia socjalne, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego czy działania CSR. Analizie podlegają także przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasna ścieżka kariery, terminowość wypłat oraz dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat.

fot. arch. Tikkurila

fot. arch. Tikkurila

„W naszych codziennych działaniach nie zapominamy o tym, że fundamentem każdego przedsiębiorstwa są ludzie i że to przede wszystkim oni decydują o powodzeniu biznesu. Zależy nam na tym, aby dla naszych Pracowników firma była czymś więcej, niż tylko pracodawcą. Otwartość, dialog, wzajemny szacunek pomagają nam w budowaniu takiej kultury organizacyjnej, w której Pracownicy czują się dobrze, mają poczucie, że są częścią zespołu i tworzą coś więcej niż tylko produkty” – mówi Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila Polska SA. Dbamy także o to, aby nasi Pracownicy mogli być dumni z Tikkurila w każdym innym aspekcie – jesteśmy dobrym, rzetelnym partnerem w biznesie, zaangażowanym w kwestie zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnym sąsiadem w społeczności lokalnej. To wszystko przekłada się na zaangażowanie Pracowników, co procentuje bardzo dobrymi wynikami biznesowymi i umacnianiem pozycji na rynku oraz przynosi nagrody takie jak ten, uzyskany już po raz czwarty, tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. Tę nagrodę traktujemy jako docenienie dotychczasowych starań nas wszystkich, ale także jako zobowiązanie do dalszej pracy – dodaje Remigiusz Skąpski.

Program Solidny Pracodawca Roku organizowany jest w partnerstwie z polskimi organizacjami pracodawców, tj.: Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, Pracodawcy RP, Business Centre Club oraz Fundacją Wiedza bez Granic.

 

 

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA