REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila Polska buduje magazyn w Dębicy

Firma Tikkurila Polska podjęła decyzję o przeniesieniu swojego magazynu z Łodzi do Dębicy. W ten sposób centrum logistyczne będzie bliżej zakładu produkcyjnego, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach transportu i załadunku.

Tikkurila Polska

Fot. arch. Tikkurila

Decyzja o budowie nowego magazynu w Dębicy była poprzedzona wnikliwymi analizami. Ostatecznie eksperci doszli do wniosku, że krok ten będzie opłacalny. Zmniejszą się bowiem dzięki niemu koszty transportu gotowych produktów, a ponadto usprawniony zostanie przepływ towarów od producenta do konsumenta, poprawi się więc także jakość obsługi klienta.

Rozpoczęta kilka dni temu inwestycja ma zostać zakończona w lipcu 2015, zaś we wrześniu 2015 nowa placówka stanie się już w pełni funkcjonalna. Pracownikom magazynu zaproponowano przeniesienie się do Dębicy na równorzędne stanowisko (oraz pomoc przy przeprowadzce i aklimatyzacji w nowym miejscu) lub refundację kosztów ewentualnego przekwalifikowania i pomoc w znalezieniu nowej pracy w przypadku tych, którzy pozostaną w Łodzi.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA