REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targów Eurocoat w roku 2020 nie będzie

Eurocoat to kolejna już impreza, której tegoroczna edycja padła ofiarą pandemii COVID-19. Pierwotnie przeniesiona na 15-17 września, ostatecznie nie odbędzie się w tym roku wcale.

Eurocoat 2020 odwołane

Fot. csr_ch / pixabay.com

Choć od wrześniowej daty targów Eurocoat dzieli nas już tylko kilka dni, organizatorzy podali, że impreza została odwołana. Decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo uczestników.

Niełatwa decyzja

Jak wyjaśniają organizatorzy imprezy, z powodu koronawirusa podróże krajowe i międzynarodowe wciąż są utrudnione, a poziom zagrożenia zdrowia – wysoki. Swoje obawy wyrażali również wystawcy i goście. Stąd niełatwa decyzja o odwołaniu tegorocznej edycji Eurocoat.

W okolicznościowym komunikacie organizatorzy zapewnili, ze do końca wierzyli w możliwość zaproszenia uczestników we wrześniu do Paryża. Podziękowali również za cierpliwość i wsparcie, jakie otrzymali od firm z branży farbiarskiej.

Kolejna edycja w 2022

Obecnie organizatorzy targów Eurocoat patrzą z nadzieją w przyszłość. I zapewniają na kolejną edycję wydarzenia – w marcu 2022.

Źródło: Eurocoat

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA