REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targi Paint Expo 2020 jednak odwołane

Z powodu wciąż bardzo niepewnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa, organizatorzy Paint Expo 2020 podjęli decyzję, że targi w tym roku jednak się nie odbędą. Na kolejną edycję wydarzenia zapraszają w roku 2022.

Paint Expo 2020 odwołane

Fot. arch. PaintExpo

Początkowo targi Paint Expo 2020 miały zostać jedynie przeniesione z wiosny na jesień – na 12-15 października tego roku. Ostatecznie jednak organizatorzy zadecydowali, że się nie odbędą.

W oficjalnym komunikacie jako powód podają niepewną sytuację epidemiczną, trudności związane z zaostrzonymi wymogami higienicznymi wobec wydarzeń targowych w rejonie Badenii-Wirtembergii oraz ograniczenia w podróżach międzynarodowych.

Zmiana przepisów i niepewna sytuacja wystawców

Decyzja podjęta została na podstawie sondażu przeprowadzonego wśród wystawców Paint Expo 2020, których większość była przeciwna ponownemu przekładaniu wydarzenia. Jak komentuje Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający firmy FairFair:

Wraz z naszymi wystawcami i partnerami liczyliśmy na to, ze uda nam się zorganizować Paint Expo 2020 w październiku, zachowując wszystkie wymogi dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. W międzyczasie jednak sytuacja się zmieniła, między innymi z powodu nowych przepisów w związku z organizacją targów w Badenii-Wirtembergii. Byliśmy więc zmuszeni do odwołania wydarzenia.

Ponieważ liczba zakażonych COVID-19 nie spada i prawdopodobnie spodziewana jest kolejna fala zachorowań, znów większą wagę przywiązuje się do ochrony zdrowia i powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa. Problemem jest też fakt, że wiele firm walczy obecnie ze skutkami kryzysu ekonomicznego i przyjazd na targi Paint Expo przestał być dla nich kwestią priorytetową.

Najlepsze warunki na kolejnym Paint Expo

Kolejne targi Paint Expo mają odbyć się zgodnie z harmonogramem w dniach 26-29 kwietnia 2022. Jak dodaje Jürgen Haußmann:

Planujemy obecnie włożyć całą naszą energię w przygotowanie kolejnej edycji Paint Expo. Naszym celem jest, by zapewnić całej branży farbiarskiej jak najlepsze warunki do uczestnictwa w targach.

Źródło: Paint Expo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA