REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tarcza antykryzysowa – bezpłatne szkolenie on-line

Grupa CSV prowadzi cykl bezpłatnych szkoleń na platformie YouTube. Najbliższe, dotyczące tarczy antykryzysowej 2.0 i 3.0, odbędzie się już jutro.

Grupa CSV tarcza antykryzysowa bezpłatne szkolenie

Fot. arch. Grupa CSV

Szkolenia on-line organizowane przez Grupę CSV odbywają się już od kilku tygodni. Dotychczas dotyczyły one m.in. obsługi spektrofotometru i efektywności przemysłowych procesów lakierniczych. Najbliższe szkolenie dotyczyć będzie rządowych form pomocy przedsiębiorcom.

Formy pomocy i praktyczne informacje

Jak podaje Grupa CSV, w ramach szkolenia omówione zostaną formy pomocy określone w tarczy antykryzysowej i jej aktualizacji (tarczy 2.0), a także planowane zmiany w tarczy 3.0 (której projekt, po uchwaleniu przez sejm 30 kwietnia, trafił do senatu).

Oprócz tego w trakcie szkolenia podane zostaną ważne praktyczne informacje dotyczące wniosków o wsparcie składanych do PUP i WUP. Szkolenie poprowadzi Izabela Marciniak-Machut, ekspertka w dziedzinie kadr i płac oraz HR Business Partner w Grupie CSV.

Dla wszystkich zainteresowanych

Szkolenie odbędzie się w czwartek 7 maja o godz. 11:00 na platformie YouTube. Udział wziąć może każdy zainteresowany – wystarczy o podanej porze kliknąć link.

Źródło: Grupa CSV

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA