a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweTarcza antykryzysowa – bezpłatne szkolenie on-line

Tarcza antykryzysowa – bezpłatne szkolenie on-line

Grupa CSV prowadzi cykl bezpłatnych szkoleń na platformie YouTube. Najbliższe, dotyczące tarczy antykryzysowej 2.0 i 3.0, odbędzie się już jutro.

Grupa CSV tarcza antykryzysowa bezpłatne szkolenie

Fot. arch. Grupa CSV

Szkolenia on-line organizowane przez Grupę CSV odbywają się już od kilku tygodni. Dotychczas dotyczyły one m.in. obsługi spektrofotometru i efektywności przemysłowych procesów lakierniczych. Najbliższe szkolenie dotyczyć będzie rządowych form pomocy przedsiębiorcom.

Formy pomocy i praktyczne informacje

Jak podaje Grupa CSV, w ramach szkolenia omówione zostaną formy pomocy określone w tarczy antykryzysowej i jej aktualizacji (tarczy 2.0), a także planowane zmiany w tarczy 3.0 (której projekt, po uchwaleniu przez sejm 30 kwietnia, trafił do senatu).

Oprócz tego w trakcie szkolenia podane zostaną ważne praktyczne informacje dotyczące wniosków o wsparcie składanych do PUP i WUP. Szkolenie poprowadzi Izabela Marciniak-Machut, ekspertka w dziedzinie kadr i płac oraz HR Business Partner w Grupie CSV.

Dla wszystkich zainteresowanych

Szkolenie odbędzie się w czwartek 7 maja o godz. 11:00 na platformie YouTube. Udział wziąć może każdy zainteresowany – wystarczy o podanej porze kliknąć link.

Źródło: Grupa CSV