REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Synthos inwestuje w ekologię w Oświęcimiu

Synthos należy do firm, które stale się rozwijają, ale dbają przy tym o środowisko naturalne. Dlatego też koncern planuje kilka proekologicznych inwestycji w zakładzie w Oświęcimiu.

Synthos ekologia Oświęcim

Fot. Elisa Riva / pixabay.com

W tym roku Synthos zamierza zastosować w fabryce Synthos Dwory w Oświęcimu rozwiązania związane głównie z ochroną powietrza. Zbudowana zostanie instalacja dopalania LZO z produkcji polistyrenu do spieniania EPS, w planach jest również zwiększenie efektywności oddestylowania LZO z produkcji lateksów syntetycznych.

Ponadto firma zamierza ograniczyć emisję szkodliwych substancji, modernizując systemy wentylacji oraz zabudowę urządzeń oczyszczających powietrze. Na wszystkie te działania przeznaczone zostanie ok. 20 mln zł.

Źródło: Synthos

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA