REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sun Chemical rozszerza produkcję tuszów w Turcji

Firma Sun Chemical uruchomiła warte 30 mln $ centrum produkcyjne w Aliağa w Turcji. Będzie się ono specjalizowało w wytwórstwie rozpuszczalnikowych tuszów dla przemysłu opakowaniowego.

Sun Chemical tusze Turcja

Fot. artemtation / pixabay.com

Powierzchnia zakładu wynosi 50 000 m², a jego obsługą zajmować się będzie 90 zatrudnionych osób. Całkowicie zautomatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt fabryka obsługiwać będzie zarówno rynek lokalny, jak i międzynarodowy.

Dotychczas tusze rozpuszczalnikowe na materiały opakowaniowe, razem z tuszami wodorozcieńczalnymi, były produkowane w zakładzie w Çiğli. Decyzja o przeniesieniu i rozwinięciu produkcji w innym miejscu została podjęta z powodu coraz większego zapotrzebowania na tusze w Turcji i na Bliskim Wschodzie.

Jak wyjaśnia Arinç Aktan, dyrektor Sun Chemical Turkey, rozdzielenie produkcji tuszów rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych sprawi, że firma będzie mogła sprawniej i efektywniej obsługiwać rynek i realizować potrzeby obydwu grup klientów.

Źródło: Sun Chemical

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA