a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweStudia o farbach proszkowych – ostatnie dni rekrutacji

Studia o farbach proszkowych – ostatnie dni rekrutacji

Jeszcze tylko przez tydzień trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Farby i lakiery proszkowe – technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie” na Politechnice Rzeszowskiej. To pierwsze w Polsce studia na takim kierunku.

studia o farbach proszkowych rekrutacja Politechnika Rzeszowska

Fot. arch. Politechnika Rzeszowska

Studia uruchamiane właśnie na Politechnice Rzeszowskiej realizowane są we współpracy z producentami farb proszkowych (Jotun Polska, Epoxypol, Chemetall, Ciech R&D) oraz Oddziałem Farb i Tworzyw IIMPiB w Gliwicach. Przedsięwzięciu patronuje Polskie Stowarzyszenie Korozyjne. Wykładowcy służyć więc będą zarówno wiedzą praktyczną, jak i doskonałym zapleczem teoretycznym.

Studia trwają dwa semestry, zajęcia w 15-osobowej grupie rozpoczynają się w październiku i odbywać się będą co drugi tydzień w sobotę i niedzielę. Opłata za studia wynosi 4300 zł za semestr (dla członków Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego obowiązuje 10% zniżki).

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Wystarczy w terminie do 15 września zarejestrować się w Systemie Internetowej Rekrutacji (SIR) oraz dostarczyć komplet dokumentów podanych w SIR.

Szczegółowe informacje o studiach znaleźć można na stronie Politechniki Rzeszowskiej lub kontaktując się z koordynatorką studiów:
dr hab. Barbara Pilch-Pitera, prof. PRz
Wydział Chemiczny
AL. Powstańców W-wy 6
35-959 Rzeszów
email: barbpi@prz.edu.pl
Tel. 17 8651700

Dowiedz się więcej o firmie