REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Studia o farbach proszkowych – ostatnie dni rekrutacji

Jeszcze tylko przez tydzień trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Farby i lakiery proszkowe – technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie” na Politechnice Rzeszowskiej. To pierwsze w Polsce studia na takim kierunku.

studia o farbach proszkowych rekrutacja Politechnika Rzeszowska

Fot. arch. Politechnika Rzeszowska

Studia uruchamiane właśnie na Politechnice Rzeszowskiej realizowane są we współpracy z producentami farb proszkowych (Jotun Polska, Epoxypol, Chemetall, Ciech R&D) oraz Oddziałem Farb i Tworzyw IIMPiB w Gliwicach. Przedsięwzięciu patronuje Polskie Stowarzyszenie Korozyjne. Wykładowcy służyć więc będą zarówno wiedzą praktyczną, jak i doskonałym zapleczem teoretycznym.

Studia trwają dwa semestry, zajęcia w 15-osobowej grupie rozpoczynają się w październiku i odbywać się będą co drugi tydzień w sobotę i niedzielę. Opłata za studia wynosi 4300 zł za semestr (dla członków Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego obowiązuje 10% zniżki).

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Wystarczy w terminie do 15 września zarejestrować się w Systemie Internetowej Rekrutacji (SIR) oraz dostarczyć komplet dokumentów podanych w SIR.

Szczegółowe informacje o studiach znaleźć można na stronie Politechniki Rzeszowskiej lub kontaktując się z koordynatorką studiów:
dr hab. Barbara Pilch-Pitera, prof. PRz
Wydział Chemiczny
AL. Powstańców W-wy 6
35-959 Rzeszów
email: barbpi@prz.edu.pl
Tel. 17 8651700

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA