a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweStandox prezentuje spektrofotometr Genius iQ

Standox prezentuje spektrofotometr Genius iQ

„Spektrofotometr przyszłości” – tak swoje nowe urządzenie określa marka Standox. Nowy spektrofotometr Genius iQ pozwala na wyjątkowo szybki i wygodny pomiar koloru.

Standox spektrofotometr Genius iQ

Fot. arch. Standox

Nie tak dawno pisaliśmy o nowym spektrofotometrze marki Cromax, dziś prezentujemy nowe urządzenie do pomiaru koloru opracowane przez ekspertów innej marki Axalty, Standox.

Genius iQ to wygodny w obsłudze spektrofotometr, który pozwala błyskawicznie uzyskać wynik pomiaru koloru. Dzięki połączeniu WiFi i innowacyjnemu oprogramowaniu Standowin iQ dane można natychmiast przesłać zarówno na komputer, jak i tablet czy smartfon. Urządzenie mierzy nie tylko kolor (dopasowując go do jednej z ponad 200 000 receptur), ale i efekt.

Do tego jest bardzo prosty w użytkowaniu. Lekki i mały, dzięki czemu można go obsługiwać jedną ręką, posiada również automatycznie obracający się ekran, na którym bardzo wyraźnie widać wszystkie ikony. Magnetyczne osłona otworu pomiarowego oraz stacja dokująca pozwalają natomiast na bezpieczne i wygodne jego przechowywanie, kiedy nie jest akurat używany.

Źródło: Standox

Dowiedz się więcej o firmie