REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Spies Hecker – recepta na kolor

Dla niektórych lakierników najtrudniejszym elementem naprawy renowacyjnej jest nie przygotowanie powierzchni czy wprawna aplikacja lakieru a... identyfikacja koloru. Zdając sobie z tego sprawię Spies Hecker oferuje zarówno odpowiednie szkolenia, jak i nowoczesne narzędzia, które automatyzują cały proces.

Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

Poprawna identyfikacja i dobór koloru w tej branży to podstawa. Jeśli bowiem lakiernik pomyli się co do odcienia, efekt będzie zrujnowany i na nic zda się jego wprawna ręka i doskonałe przygotowanie techniczne. A zadanie łatwe nie jest – przy całym bogactwie i różnorodności dzisiejszych palet kolorystycznych o pomyłkę naprawdę nietrudno.

Z pomocą spieszą nowoczesne technologie. Spies Hecker oferuje cały zestaw profesjonalnych narzędzi zarządzania kolorem, w skład którego wchodzą spektrofotometr ColorDialog, komputer ColorTint HD, program CRplus, Effect Index oraz czytnik kodów kreskowych.

Fot. arch. Spies Hecker

Oczywiście potrzebna jest jeszcze wiedza, jak z tych narzędzi korzystać. Tego zaś dowiedzieć się można w centrum szkoleniowym Spies Hecker. Specjaliści Mariusz Safarzyński, Tomasz Kazakidis i Jacek Głuszek prowadzą tam profesjonalne szkolenia dla lakierników. Wśród nich – kurs Color College poświęcony kolorystyce.

Jakie zagadnienia są na nim poruszane? Mariusz Safarzyński mówi:

Wprowadzenie do metod i technik dobarwiania czy wpływ metody aplikacji na odcień koloru to tylko wybrane tematy poruszane w czasie szkolenia Color College, a niezwykle ważne w codziennej pracy lakiernika. Dbamy również, by nasi klienci skutecznie korzystali z narzędzi do zarządzania kolorem, bo od tego zależy efekt finalny naprawy.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA