REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Spektrochem przystąpił do Śląskiego Klastra Nano

Jak poinformowano, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Farb, Klejów i Polimerów SPEKTROCHEM przystąpił do Śląskiego Klastra Nano. Jest to platforma zrzeszająca firmy i instytucje badawcze zajmujące się szeroko pojętą nanotechnologią.

Spektrochem Śląski Klaster NanoDzięki przystąpieniu do Klastra Spektrochem będzie mógł pozyskiwać informacje na temat najnowszych rozwiązań z obszaru nanotechnologii oraz prowadzić prace badawcze związane z tymi technologiami, na czym skorzystają jego klienci. Realizowane przez Ośrodek badania związane z nanotechnologią dotyczą przede wszystkim pozyskiwania nanocząstek, które są coraz częściej stosowane przy produkcji farb.

Śląski Klaster Nano powstał w roku 2013. Jest to platforma współpracy przedsiębiorców, instytucji naukowych, administracji publicznej i organizacji wsparcia biznesu na rzecz rozwijania i wykorzystywania nanotechnologii. Jego główną misją jest zbliżenie ośrodków naukowych oraz przedstawicieli biznesu, by usprawnić badania nad rozwiązaniami z zakresu nanotechnologii oraz ich komercjalizację.

Źródło: Spektrochem, nanoslask.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA