a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneSolidna dawka wiedzy na Forum NTM – zaproszenie

Solidna dawka wiedzy na Forum NTM – zaproszenie

Już we wrześniu Eco-Line zaprasza wszystkich zainteresowanych na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania! W ciągu dwóch dni uczestnicy otrzymają potężną dawkę wiedzy na temat najnowszych rozwiązań z dziedziny farb przemysłowych i antykorozji.

Eco-Line Forum NTM Forum Nowoczesnych Technologii Malowania

Fot. arch. Eco-Line

Forum podzielone zostało na trzy sesje tematyczne – malowanie stali, malowanie aluminium oraz antykorozja i kontrola powłok lakierniczych. W ramach nich wygłoszonych zostanie ponad 20 prelekcji, których autorami są wybitni badacze, technolodzy oraz producenci z Polski i z zagranicy.

Mowa będzie m.in. o nowych koncepcjach linii automatycznych i ręcznych, nowoczesnych rozwiązaniach myjni antykorozyjnych oraz innowacyjnych antykorozyjnych systemach powłokowych. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z metodami badań oraz sposobami kontroli powłok. Zwieńczeniem forum będzie wystąpienie specjalne, zatytułowane Polska Strefa Inwestycji – instrument wsparcia dla inwestorów. Nowe regulacje dotyczące funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce.

FORUM NTM towarzyszyć będzie również:
1. FORUM Wymiany Informacji
2. Specjalna Strefa Spotkań
3. Strefa Prezentacji firm i instytucji

Forum NTM to nie tylko okazja, by pogłębić swoją wiedzę, ale również aby nawiązać nowe relacje biznesowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września 2018 w Hotelu Europa w Starachowicach. Więcej informacji na temat forum na stronie Eco-Line oraz w naszym kalendarium. Serdecznie zachęcamy do zapisów – liczba miejsc jest ograniczona!

Źródło: Eco-Line