REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Solidna dawka wiedzy na Forum NTM – zaproszenie

Już we wrześniu Eco-Line zaprasza wszystkich zainteresowanych na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania! W ciągu dwóch dni uczestnicy otrzymają potężną dawkę wiedzy na temat najnowszych rozwiązań z dziedziny farb przemysłowych i antykorozji.

Eco-Line Forum NTM Forum Nowoczesnych Technologii Malowania

Fot. arch. Eco-Line

Forum podzielone zostało na trzy sesje tematyczne – malowanie stali, malowanie aluminium oraz antykorozja i kontrola powłok lakierniczych. W ramach nich wygłoszonych zostanie ponad 20 prelekcji, których autorami są wybitni badacze, technolodzy oraz producenci z Polski i z zagranicy.

Mowa będzie m.in. o nowych koncepcjach linii automatycznych i ręcznych, nowoczesnych rozwiązaniach myjni antykorozyjnych oraz innowacyjnych antykorozyjnych systemach powłokowych. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z metodami badań oraz sposobami kontroli powłok. Zwieńczeniem forum będzie wystąpienie specjalne, zatytułowane Polska Strefa Inwestycji – instrument wsparcia dla inwestorów. Nowe regulacje dotyczące funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce.

FORUM NTM towarzyszyć będzie również:
1. FORUM Wymiany Informacji
2. Specjalna Strefa Spotkań
3. Strefa Prezentacji firm i instytucji

Forum NTM to nie tylko okazja, by pogłębić swoją wiedzę, ale również aby nawiązać nowe relacje biznesowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września 2018 w Hotelu Europa w Starachowicach. Więcej informacji na temat forum na stronie Eco-Line oraz w naszym kalendarium. Serdecznie zachęcamy do zapisów – liczba miejsc jest ograniczona!

Źródło: Eco-Line

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA