REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Kalendarium

Kalendarium

Wczytuje Wydarzenia
ecoLine Forum Nowoczesnych Technologii Malowania Forum NTM
Forum Nowoczesnych Technologii Malowania
Polska, Starachowice
Wydarzenie już minęło. 27 września 2018 - 28 września 2018

ecoLine Forum NTM Forum Nowoczesnych Technologii MalowaniaFirma Eco-Line zaprasza na Forum Nowoczesnych Technologii Malowania w Starachowicach. Uczestnicy tego dwudniowego wydarzenia otrzymają potężną dawkę wiedzy dotyczącej najnowszych rozwiązań z dziedziny malowania proszkowego i technologii antykorozyjnych. W ramach 3 sesji tematycznych (malowanie stali, malowanie aluminium oraz antykorozja i kontrola powłok lakierniczych) wygłoszonych zostanie ponad 20 prelekcji autorstwa wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m.in. światowi producenci materiałów i sprzętu lakierniczego, naukowcy z renomowanych instytucji badawczych, technolodzy na co dzień pracujący w polskich firmach i lakierniach oraz przedstawiciele agencji wspierających rozwój przedsiębiorstw.

Mowa będzie m.in. o nowych koncepcjach linii automatycznych i ręcznych, nowoczesnych rozwiązaniach myjni antykorozyjnych oraz innowacyjnych antykorozyjnych systemach powłokowych. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z metodami badań oraz sposobami kontroli powłok. Zwieńczeniem forum będzie wystąpienie specjalne, zatytułowane „Polska Strefa Inwestycji – instrument wsparcia dla inwestorów. Nowe regulacje dotyczące funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce”.

FORUM NTM towarzyszyć będzie również:
1. FORUM Wymiany Informacji
2. Specjalna Strefa Spotkań
3. Strefa Prezentacji firm i instytucji

To również doskonała okazja, by nawiązać nowe kontakty biznesowe. Serdecznie zachęcamy do udziału! Zapisy trwają, zaś liczba miejsc jest ograniczona!

Wydarzenie minęło.
Adres:
Google Map
Hotel Europa Radomska 76a, Starachowice, 27-200 Polska
Telefon:
41 276 78 00
Strona www:
ecoline.com.pl/forum/
Kontakt

e-mail: forum@ecoline.com.pl
tel.: 797 028 160

« Wróć do listy

 REKLAMA