REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka w rankingu Coatings World za 2014

Śnieżka oficjalnie znalazła się na liście największych producentów farb na świecie. Firma została uwzględniona w najnowszym rankingu portalu Coatings World.

ŚnieżkaPolska firma pojawiła się na liście już w ubiegłym roku, ale oficjalnie zanotowano jej obecność wśród największych producentów farb na świecie dopiero w tegorocznym rankingu, powstałym w oparciu o przychody za rok 2014. Ze 144 mln $ przychodu Śnieżka zajęła 68. pozycję.

Ranking Coatings World powstaje corocznie i uwzględnia firmy, które w minionym roku osiągnęły przychody przekraczające 100 mln $. Tym razem grono to liczyło 80 producentów z całego świata. Na szczycie listy znalazł się koncern PPG.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA