REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby proszkowe w kolorach retro

Stylowe pojemniki Mineral Range typu Retro i Flatback+ firmy Brabantia nabrały blasku dzięki farbom proszkowym Axalta. Przy tworzeniu nowej kolekcji wykorzystano farby z linii Star w kolorze ciemnoniebieskim, miętowo zielonym oraz specjalnym różowym.

farby proszkowe retro

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Brabantia, firma utworzona w roku 1919 w Holandii, rozwinęła się do rozmiaru globalnej marki projektów wnętrz i znana jest z wprowadzenia odważnych i stylowych rozwiązań do kuchni i do przedmiotów użytku domowego. Jej oryginalne pojemniki to podstawowy element stylowych kuchni.

W odpowiedzi na panujące trendy w projektowaniu wnętrz Brabantia wprowadziła swoją kolekcję Mineral obejmującą pojemniki typu retro i Flatback+, wykonane z luksusowych i nowoczesnych materiałów. Do zaprezentowania kolekcji wybrano wyjątkowe barwy: ciemnoniebieski Alesta® Azurite 3 oraz miętowo zielony Alesta® Emerald 3. Kolory te stanowią część kolekcji Star firmy Axalta.

Różowy okazał się trudniejszym wyborem. Pracując w ścisłej współpracy z Brabantia, Axalta stworzyła szczególny odcień różu przeznaczony specjalnie dla pojemnika. Wyjątkowy kolor oraz struktura wykończenia na pojemnikach pokrytych farbami proszkowymi Alesta połączyły niecodzienny styl z doskonałą odpornością na zadrapania i zużycie.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Retro w kolorach i formie. Faktycznie: niecodzienny styl.

    Optiva (erra-farby.pl)
    12 sierpnia 2015 at 11:26
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA