a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweFarby proszkowe w kolorach retro

Farby proszkowe w kolorach retro

Stylowe pojemniki Mineral Range typu Retro i Flatback+ firmy Brabantia nabrały blasku dzięki farbom proszkowym Axalta. Przy tworzeniu nowej kolekcji wykorzystano farby z linii Star w kolorze ciemnoniebieskim, miętowo zielonym oraz specjalnym różowym.

farby proszkowe retro

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Brabantia, firma utworzona w roku 1919 w Holandii, rozwinęła się do rozmiaru globalnej marki projektów wnętrz i znana jest z wprowadzenia odważnych i stylowych rozwiązań do kuchni i do przedmiotów użytku domowego. Jej oryginalne pojemniki to podstawowy element stylowych kuchni.

W odpowiedzi na panujące trendy w projektowaniu wnętrz Brabantia wprowadziła swoją kolekcję Mineral obejmującą pojemniki typu retro i Flatback+, wykonane z luksusowych i nowoczesnych materiałów. Do zaprezentowania kolekcji wybrano wyjątkowe barwy: ciemnoniebieski Alesta® Azurite 3 oraz miętowo zielony Alesta® Emerald 3. Kolory te stanowią część kolekcji Star firmy Axalta.

Różowy okazał się trudniejszym wyborem. Pracując w ścisłej współpracy z Brabantia, Axalta stworzyła szczególny odcień różu przeznaczony specjalnie dla pojemnika. Wyjątkowy kolor oraz struktura wykończenia na pojemnikach pokrytych farbami proszkowymi Alesta połączyły niecodzienny styl z doskonałą odpornością na zadrapania i zużycie.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie