REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka odmalowuje oddział dziecięcy w Brzozowie

Oddział Dziecięcy Szpitala Specjalistycznego Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie to kolejna placówka odmalowana w ramach akcji Śnieżki „Dziecięcy świat w kolorach”. Celem inicjatywy jest stworzenie w szpitalach kolorowej, przyjaznej przestrzeni dla małych pacjentów.

Dziecięcy świat w kolorach Śnieżka

Fot. Śnieżka

Otwarcie kolejnej z pokolorowanych placówek odbędzie się w połowie listopada. Póki co wiadomo, że ściany oddziału dziecięcego ośrodka w Brzozowie pokryły magiczne motywy wyczarowane przez profesjonalną malarkę. Prym wiodą kolorowe, uśmiechnięte wróżki.

W ramach trwającej od 2005 roku akcji „Dziecięcy świat w kolorach” łącznie z brzozowskim oddziałem odmalowano już 16 placówek. Śnieżka wierzy w zbawienną moc kolorów oraz w to, że przyjazna, miła dla oka przestrzeń może uprzyjemnić małym pacjentom pobyt w szpitalu oraz pomóc im walczyć z chorobą.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA