REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka inspiruje zimą

Choć tegoroczna zima mocno odbiega od jej typowego, śnieżnego wizerunku, Śnieżka przygotowała zestawy kolorystyczne, które pozwolą poczuć prawdziwą zimową atmosferę w swoim mieszkaniu. I wbrew pozorom nie ograniczają się one do monotonnej bieli!

Śnieżka

Śnieżka udowadnia, że zima to nie tylko nudna biel. Fot. Teslacoils (rgbstock.com)

Przedwcześnie przybyła zima przyłapuje pozostałe jeszcze na gałęziach owoce jarzębiny, berberysu czy kaliny. Ich żywy, czerwony kolor pięknie współgra ze srebrzystym odcieniem szronu. W naszym salonie czy sypialni taki efekt uzyskać możemy wykorzystując farby w kolorach Malinowy Ogród oraz Klon Srebrzysty z palety Barwy Natury.

Fot. Śnieżka

Kolejna propozycja Śnieżki została zainspirowana pokrytymi śniegiem i lodem drzewkami iglastymi. Zszarzałą od mrozu zieleń reprezentuje tutaj Cisza o Zmierzchu, zaś odcień śnieżnej pokrywy – Klon Srebrzysty. Ta kompozycja stanowi świetne tło dla nowoczesnego wystroju, ale nie jest pozbawiona związków z naturą i ładnie wpisuje się w zimowe trendy.

Fot. Śnieżka

Leśne zakątki z drewnianymi mostkami przerzuconymi przez potoki to malowniczy obrazek, z którego zrodziło się trzecie połączenie kolorystyczne. Śnieżka proponuje pomalować ściany farbami w odcieniach Lilia Wodna i Górska Ścieżka, a wystrój zdominować elementami w ciepłych odcieniach brązu. Otrzymamy w ten sposób sielski, bardzo kojący nastrój.

Fot. Śnieżka

Mroźna zima prócz bieli kojarzy się oczywiście z różnymi wariantami niebieskiego. Błękit króluje na niebie w pogodny dzień, powleka cienką warstewką lodu drogi, budynki, drzewa, maluje wzory na szybach… Aby przenieść ten kolorystyczny klimat do swego mieszkania, należy wybrać odcień Chabrowa Dolina. A dla równowagi – odrobina nieco cieplejszego Klonu Srebrzystego.

Fot. Śnieżka

Zimowy wschód słońca czaruje kontrastami – chłodnym błękitem i bielą śniegu w zderzeniu ze słoneczną żółcią, pomarańczą czy różem. Na swoich czterech ścianach wyczarować można to niezwykłe widowisko przy pomocy farb w kolorach Skaliste Wybrzeże oraz Wrzosowa Dolina.

Fot. Śnieżka

Nudna biel? Ależ skąd! Kompozycje Śnieżki udowadniają, że i w zimowych krajobrazie jest sporo kolorów, które ożywią nasze wnętrze. Takie oblicze zimy może królować w naszym domu choćby i przez cały rok.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA