REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka – dzieci w fabryce!

W ramach nowej akcji Śnieżki skierowanej do najmłodszych ponad 200 dzieci odwiedziło fabrykę firmy. Mali uczestnicy wycieczki dowiedzieli się, jak wygląda proces badania, produkcji i pakowania farb.

Śnieżka dzieci Odwiedź Fabrykę Koloru

Fot. arch. Śnieżka

Akcja „Odwiedź Fabrykę Kolorów” została zorganizowana dla dzieci pracowników Śnieżki. W pierwszej edycji udział wzięło aż 233 dzieci. Dzięki zwiedzaniu dowiedziały się one, jak wygląda praca w Śnieżce, jak powstaje kolor oraz jak bada się i produkuje farby.

Wycieczka zaczęła się od wizyty w Centrum Badań i Rozwoju. Najmłodsi badali tutaj skład i właściwości farb, sami tworzyli kolory i malowali drewniane zabawki. Kolejnym etapem był wydział produkcyjny w Pustkowie, gdzie dzieci obserwowały pracę robotów nalewających i pakujących. Na koniec zajrzały do magazynu wysokiego składowania, gdzie czekał je niezwykły widok – tysiące palet z produktami Śnieżki!

To nie pierwsza inicjatywa Śnieżki, powstała z myślą o najmłodszych. W ramach akcji Dziecięcy świat w kolorach firma od kilku lat odmalowuje oddziały dziecięce szpitali i ośrodków zdrowia w całej Polsce, natomiast w konkursie Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga dzieci mogą się wykazać kreatywnością, wygrywając przy okazji boisko dla swojej szkoły. Ostatnio do grona „dziecięcych” inicjatyw dołączyła również akcja Mali Projektanci w dębickich przedszkolach, która uczy wrażliwości na kolor już od najmłodszych lat.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA