REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

SISTEC Coatings podbija Europę Środkową i Wschodnią

Niemiecki producent SISTEC Coatings rozszerza swoją działalność w Europie Środkowej i Wschodniej. Stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Warszawie obejmie pani Małgorzata Zasadzka.

SISTEC Coatings

Małgorzata Zasadzka, Dyrektor Sprzedaży SISTEC w Warszawie. Fot. arch. SISTEC Coatings

SISTEC Coatings to niemiecki producent innowacyjnych powłok antykorozyjnych, antybakteryjnych i dachowych oraz lakierów samochodowych. Jego siedziba mieści się w Ludwigsburgu koło Stuttgartu. Zachęcony silną pozycją na rodzimym rynku wytwórca postanowił podjąć kolejny krok i rozszerzyć swoją działalność w Europie Środkowej i Wschodniej.

Stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Warszawie obejmie Małgorzata Zasadzka. Będzie ona odpowiadać za sprzedaż firmy w krajach wschodnioeuropejskich i skandynawskich. Pani Zasadzka posiada wieloletnie doświadczenie w branży farbiarskiej, które zyskała pracując m.in. w Standox oraz Sherwin-Williams.

Źródło: SISTEC Coatings

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA