a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneSika Poland z nagrodą Kreator Budownictwa

Sika Poland z nagrodą Kreator Budownictwa

Firma Sika Poland otrzymała prestiżowy tytuł Kreator Budownictwa, przyznawany podmiotom, które szczególnie angażują się w rozwój polskiego budownictwa. Nagroda wręczona została 26 listopada 2015 w Warszawie.

Sika Poland Kreator Budownictwa

Fot. arch. Sika Poland

Nagroda Kreator Budownictwa przyznawana jest za wkład w rozwój sektora budownictwa, efektywną strategię zarządzania, wysoką jakość produktów i ich innowacyjność. To ważne wyróżnienie polskiej branży budowlanej, od niedawna objęte patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

W ostatniej edycji nagrody wśród laureatów znalazła się firma Sika Poland. Prócz tego indywidualne wyróżnienie otrzymał dyrektor ds. sprzedaży, pan Maciej Wiśniewski (na zdj. po lewej). Uroczysta gala wręczenia miała miejsce 26 listopada 2015 w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

W pozytywnym nastroju wywołanym tak prestiżowym wyróżnieniem Sika wkracza w swój jubileuszowy rok. Mija właśnie 25 lat, odkąd firma pojawiła się na polskim rynku. Od tego czasu ugruntowała swoją pozycję i stała się jednym z pionierów polskiej branży materiałów budowlanych. Gratulujemy tak pięknej rocznicy i życzymy kolejnych lat sukcesów!

Źródło: Sika Poland