REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika otworzyła swój setny oddział na świecie!

Pod koniec roku 2017 firma Sika uruchomiła filię w Bangladeszu. Tym samym szwajcarski koncern posiada już oddziały w stu krajach na całym świecie!

setny oddział Bangladesz

Nowa filia otwarta została w stolicy kraju, Dhace. Bangladesz to rynek budowlany o dużym potencjale. Obecnie rozwija się on w niesamowitym tempie 12% rocznie. Rozbudowywana jest przede wszystkim infrastruktura transportowa i energetyczna. Sika służy swoimi produktami – wcześniej za pośrednictwem dystrybutorów, obecnie zaś może je sprzedawać bezpośrednio.

Jak podkreśla dyrektor generalny Sika, Paul Schuler, 100 filii na całym świecie to efekt ciężkiej pracy 17 000 pracowników firmy w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie 36% sprzedaży koncernu pochodzi z rynków wschodzących. Równocześnie Sika posiada ugruntowaną pozycję na rynkach rozwiniętych, dlatego może prężnie się rozwijać.

Sika oddział Bangladesz

Źródło, fot.: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA