REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika dla dostępu do wody pitnej w Afryce

Ponad 900 mln ludzi na świecie nie ma stałego dostępu do wody pitnej. Większość z nich mieszka w Afryce. Sika, wraz z fundacją Global Nature Fund, śpieszy im na pomoc.

Sika Afryka

Fot. arch. Sika

Global Nature Fund przy wsparciu firmy Sika działa na rzecz dostępu do wody pitnej w Afryce od roku 2008. Dzięki temu w Burundi w miejscowościach Kagwerna i Rukaramu dostęp do wody uzyskało ok. 5000 osób, w Kenii, w miejscowości Kandary – 30 tysięcy osób. Kolejne cztery stacje budowane są obecnie na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Dzięki wspólnej działalności Global Nature Fund i Sika ponad 40 wsi w różnych rejonach Afryki ma już dostęp do świeżej wody gruntowej. W ten sposób szwajcarski producent daje doskonały przykład społecznej odpowiedzialności biznesu.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA