a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweFarby Alesta na najwyższym biurowcu w Malezji

Farby Alesta na najwyższym biurowcu w Malezji

Produkty Axalty będą zdobić i chronić kolejny imponujący obiekt. Tym razem to The Exchange 106 w Kuala Lumpur – powstający właśnie biurowiec, który będzie najwyższym budynkiem w Malezji.

Alesta Malezja Kuala Lumpur The Exchange 106

Fot. arch. Axalta Coating Systems

We współpracy z Euro Façade, Superb Aluminium i Mulia Group, Axalta dostarczy w ramach budowy swoje farby proszkowe Alesta. Zgodnie z planem realizacja projektu zostanie zakończona w przyszłym roku.

Najbardziej luksusowy biurowiec na świecie

The Exchange 106 to najwyższy obiekt dewelopera Mulia Group, który słynie z nowatorskiego designu, efektywnego planowania przestrzennego oraz sprawności operacyjnej. Budynek został zaprojektowany z myślą o tym, że będzie najbardziej luksusowym biurowym drapaczem chmur na świecie.

Produkty Axalta zostały wybrane ze względu na swoje unikatowe, metaliczne wykończenie, a także silne wsparcie techniczne firmy oraz dostosowany czas zamówienia. Do pokrycia aluminiowych elementów ściany osłonowej wybrano farby Alesta SD Silver Trophy Grey oraz Alesta AP Beige Matt.

Piękny i przyjazny środowisku

Jak podkreślił Mike Cash, starszy wiceprezes firmy oraz prezes działu Industrial Coatings, to dla Axalty zaszczyt wziąć udział w budowie malezyjskiego architektonicznego arcydzieła, jakim jest The Exchange 106. 106-piętrowy budynek powstaje zgodnie z zasadami zielonego budownictwa i będzie posiadał certyfikaty GBI oraz LEED.

Źródło: Axalta Coating Systems