a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneSika członkiem PLGBC

Sika członkiem PLGBC

Firma Sika ogłosiła, że została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Organizacja wspiera budownictwo w Polsce i zwiększa świadomość w kwestii zrównoważonego rozwoju.

Sika PLGBC członekSika przywiązuje dużą wagę do problemów ekologicznych i społecznych. „Zrównoważony rozwój jest istotną zasadą, która determinuje charakter wszystkich działań firmy Sika” – czytamy w komunikacie producenta. Członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego to kolejny krok pokazujący jego zaangażowanie w tej dziedzinie.

PLGBC promuje zielone budownictwo

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, czyli Polish Green Building Council (w skrócie PLGBC) to organizacja pozarządowa powstała w roku 2006, będąca polskim oddziałem federacji World Green Building Council. Jej członkami są firmy działające w branży budowlanej oraz gospodarki nieruchomościami.

Celem organizacji jest wspieranie polskiego budownictwa i promowanie na tym polu działań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dzięki wprowadzaniu elementów zrównoważonego rozwoju do procesu projektowania, budowania i użytkowania obiektów, korzyści odnoszą zarówno mieszkańcy i uczestnicy procesu budowlanego, jak i środowisko.

Jako członek Sika może więcej

Jako członek PLGBC firma będzie mogła więcej. Wśród swoich klientów i partnerów działać będzie na rzecz zwiększenia świadomości korzyści, jakie daje zrównoważony rozwój i zielone budownictwo.

Źródło: Sika