REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika członkiem PLGBC

Firma Sika ogłosiła, że została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Organizacja wspiera budownictwo w Polsce i zwiększa świadomość w kwestii zrównoważonego rozwoju.

Sika PLGBC członekSika przywiązuje dużą wagę do problemów ekologicznych i społecznych. „Zrównoważony rozwój jest istotną zasadą, która determinuje charakter wszystkich działań firmy Sika” – czytamy w komunikacie producenta. Członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego to kolejny krok pokazujący jego zaangażowanie w tej dziedzinie.

PLGBC promuje zielone budownictwo

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, czyli Polish Green Building Council (w skrócie PLGBC) to organizacja pozarządowa powstała w roku 2006, będąca polskim oddziałem federacji World Green Building Council. Jej członkami są firmy działające w branży budowlanej oraz gospodarki nieruchomościami.

Celem organizacji jest wspieranie polskiego budownictwa i promowanie na tym polu działań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dzięki wprowadzaniu elementów zrównoważonego rozwoju do procesu projektowania, budowania i użytkowania obiektów, korzyści odnoszą zarówno mieszkańcy i uczestnicy procesu budowlanego, jak i środowisko.

Jako członek Sika może więcej

Jako członek PLGBC firma będzie mogła więcej. Wśród swoich klientów i partnerów działać będzie na rzecz zwiększenia świadomości korzyści, jakie daje zrównoważony rozwój i zielone budownictwo.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA