REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Siegwerk otwiera nową fabrykę tuszów

Firma Siegwerk, producent tuszów drukarskich na opakowania i etykiety, uruchomiła nowoczesny zakład produkcyjny w Siegburgu w Niemczech. W pełni zautomatyzowany ośrodek jest największym tego typu w Europie.

Siegwerk fabryka tuszów

Fot. arch. Siegwerk

Nowo powstały zakład produkcyjny Blending Center w Siegburgu jest obecnie największym całkowicie zautomatyzowanym ośrodkiem produkcji tuszów drukarskich w Europie. Jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz usieciowiony zgodnie z zasadami przemysłu 4.0.

Szybsza produkcja, mniej odpadów

Ośrodek spełnia wszystkie wymogi prawne, a dzięki ustandaryzowanym procesom zapewnia powtarzalną jakość produktów. Większe możliwości produkcyjne pozwalają także na szybką i sprawną dostawę do klienta.

W porównaniu z dotychczas stosowanymi technologiami produkcyjnymi operacje prowadzone w nowym zakładzie są bardziej efektywne i przejrzyste, co przekłada się na większą produktywność. Prócz tego produkcja odbywa się w sposób bezpieczniejszy i generujący mniejszą ilość odpadów.

Wkrótce produkcja pełną parą

Obecnie zakład pracuje w trybie testowym. Wkrótce będzie zdolny do normalnego działania ze swoją maksymalną zdolnością produkcyjną.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA