a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiSherwin-Williams – korale górą!

Sherwin-Williams – korale górą!

Sherwin-Williams ogłosił swój Kolor Roku 2015. To Coral Reef – żywy odcień, który wprowadzi radosną atmosferę do każdego wnętrza.

Sherwin-WilliamsWybierając kolor nadchodzącego roku, specjaliści Sherwin-Williams szukali inspiracji w naturze. I znaleźli – okazały się nią rafy koralowe, które czarują przepiękną mieszanką różu, pomarańczowego i czerwieni. To odcień, który znany jest dziś właśnie pod nazwą koralowy.

Color Reef jest intensywnym, optymistycznym i radosnym odcieniem. Pięknie wkomponuje się i ożywi przestrzeń w każdym stylu – czy to klasycznym, vintage, rustykalnym czy nowoczesnym. Pasuje niemal do wszystkiego.

Oto kilka sposobów, w jakie Sherwin-Williams radzi wykorzystać ten odcień:

  • Pomaluj nim ścianę akcentową albo drzwi wejściowe do swojego mieszkania. To gwiazda wśród kolorów, która pięknie prezentuje się w kluczowych miejscach i skutecznie zwróci na siebie uwagę!
  • Zestaw Coral Reef z jasnymi odcieniami w stylu Cotton White, ciemnymi w rodzaju Black Fox, barwami kwiatowymi lub bogatymi zieleniami.
  • Jeśli chcesz odrobinę wyciszyć ten kolor – połącz go z ciepłym odcieniem neutralnym, takim jak Sedate Gray, lub łagodnym wariantem żółtego, jak Hubbard Squash.
  • Baw się dodatkami z różnych materiałów, o różnej teksturze. Odcień koralowy bardzo dobrze prezentuje się w zestawieniu z elementami drewnianymi i metalowymi.
  • W przypadku wystroju w stylu vintage idealną parą będzie Coral Reef i zmatowiały mosiądz. Klasycznie, ale nie nudno!

Aby wypróbować różne aranżacje przed rozpoczęciem malowania, Sherwin-Williams proponuje skorzystać z jego aplikacji Color Visualizer. Wizualizuje ona dowolne pomieszczenie w różnych schematach kolorystycznych. Zapraszamy do zabawy kolorem!

Źródło: Sherwin-Williams, fot. Sherwin-Williams