REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sherwin-Williams – korale górą!

Sherwin-Williams ogłosił swój Kolor Roku 2015. To Coral Reef – żywy odcień, który wprowadzi radosną atmosferę do każdego wnętrza.

Sherwin-WilliamsWybierając kolor nadchodzącego roku, specjaliści Sherwin-Williams szukali inspiracji w naturze. I znaleźli – okazały się nią rafy koralowe, które czarują przepiękną mieszanką różu, pomarańczowego i czerwieni. To odcień, który znany jest dziś właśnie pod nazwą koralowy.

Color Reef jest intensywnym, optymistycznym i radosnym odcieniem. Pięknie wkomponuje się i ożywi przestrzeń w każdym stylu – czy to klasycznym, vintage, rustykalnym czy nowoczesnym. Pasuje niemal do wszystkiego.

Oto kilka sposobów, w jakie Sherwin-Williams radzi wykorzystać ten odcień:

  • Pomaluj nim ścianę akcentową albo drzwi wejściowe do swojego mieszkania. To gwiazda wśród kolorów, która pięknie prezentuje się w kluczowych miejscach i skutecznie zwróci na siebie uwagę!
  • Zestaw Coral Reef z jasnymi odcieniami w stylu Cotton White, ciemnymi w rodzaju Black Fox, barwami kwiatowymi lub bogatymi zieleniami.
  • Jeśli chcesz odrobinę wyciszyć ten kolor – połącz go z ciepłym odcieniem neutralnym, takim jak Sedate Gray, lub łagodnym wariantem żółtego, jak Hubbard Squash.
  • Baw się dodatkami z różnych materiałów, o różnej teksturze. Odcień koralowy bardzo dobrze prezentuje się w zestawieniu z elementami drewnianymi i metalowymi.
  • W przypadku wystroju w stylu vintage idealną parą będzie Coral Reef i zmatowiały mosiądz. Klasycznie, ale nie nudno!

Aby wypróbować różne aranżacje przed rozpoczęciem malowania, Sherwin-Williams proponuje skorzystać z jego aplikacji Color Visualizer. Wizualizuje ona dowolne pomieszczenie w różnych schematach kolorystycznych. Zapraszamy do zabawy kolorem!

Źródło: Sherwin-Williams, fot. Sherwin-Williams

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA