REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

International Paint w nowej odsłonie

Odświeżona strona internetowa International Paint w sposób miły dla oka i przejrzysty prezentuje wszystkie informacje związane z tą marką farb, należącą do AkzoNobel.

International PaintStrona zawiera komplet informacji na temat produktów International, posegregowanych zarówno ze względu na różne kategorie. Dzięki wyszukiwarce można łatwo znaleźć to, co potrzebne.

Zainteresowani mogą także liczyć na cały szereg materiałów instruktażowych, wskazówek i przewodników znajdujących się w zakładce Resource Centre. W nowym serwisie nie mogło zabraknąć informacji o inicjatywach proekologicznych oraz projektach International Paint, takich jak magazyn Surfaces czy opracowana niedawno aplikacja Interplan.

Zapraszamy na stronę International.

Źródło: International Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA