REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Seminarium Spektrochemu w nowym terminie

Ważna informacja dla wszystkich, którzy zainteresowani byli udziałem w tegorocznym Seminarium Spektrochemu. Odbywająca się dotychczas w listopadzie konferencja zostaje tym razem przeniesiona o kilka miesięcy – nowy termin to 26 marca 2020.

Seminarium Spektrochemu

Fot. arch. Spektrochem

Warto zaznaczyć sobie tę datę w kalendarzu! Tym razem znana i ceniona impreza branżowa Seminarium Spektrochemu odbędzie się wiosną. Organizatorzy zapraszają 26 marca 2020 tradycyjnie do hotelu Szafran**** w Czeladzi.

Zmian jest jednak więcej. Konferencja organizowana będzie, jak w swoich początkach, w cyklu 2-letnim, lekkiej zmianie ulegnie również jej oficjalna nazwa (łącznie z zapisem cyfr oznaczających numer edycji z rzymskich na arabskie). I tak – nazwa nadchodzącej edycji brzmi: 11. Seminarium Spektrochemu „How to Formulate Paints”.

Podano także zakres tematyczny najbliższego Seminarium, organizowanego przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Farb, Klejów i Polimerów SPEKTROCHEM. Oto zagadnienia, które zostaną poruszone:

  • Defoaming Compendium – dobór środków odpieniających do układów o wysokiej zawartości dyspersji polimerowych,
  • Coalescents vs. HEUR Additives – zależności pomiędzy dodatkami HEUR modyfikującymi właściwości reologiczne (zagęstnikami), a zastosowanymi dodatkami koalescentów w układach na drewno i do ścian,
  • Accelerated and Natural Weathering – prawidłowe prowadzenie testów starzeniowych,
  • Freeze-Thaw Resistance – dobór środków pomagających w transporcie i przechowywaniu farb lateksowych i dyspersji polimerów w okresie ujemnych temperatur,
  • High Quality Latex Paints – How to Formulate – jak formułować receptury farb, których poziom jakościowy przewyższa kilkanaście razy poziom typowych farb dostępnych w Europie.

Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy do udziału!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA