REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Grupa San Marco przejmuje Farby z Motylkiem

Firma Farby z Motylkiem podała do wiadomości, że stała się częścią grupy San Marco. Od tej pory działania związane z marką wspierane będą przez silnego międzynarodowego partnera.

San Marco Farby z Motylkiem

Fot. arch. San Marco

Grupa San Marco powstała we Włoszech w roku 2000, jej celem zaś było zarządzanie strategią rozwoju Colorifico San Marco S.p.A. – czołowego włoskiego producenta farb i lakierów budowlanych. Z czasem Grupa rozszerzyła swoją obecność w Europie i na świecie.

Dziś działa w 65 krajach, koordynuje pracę 9 zakładów produkcyjnych i handlowych oraz 7 marek – Eurobeton, ABC, Tjaeralin, San Marco Adriatica, Novacolor, Disegno, a teraz również Farby z Motylkiem. Dzięki tej transakcji grupa San Marco zdobyła większe wpływy na obiecującym rynku polskim i pozyskała rzetelnego partnera, którego produkty są w Polsce znane i cenione od lat.

Farby z Motylkiem mogą natomiast liczyć na wsparcie silnego międzynarodowego patrona oraz nowe rozwiązania strategiczne, które wpłyną na jeszcze lepszą jakość produktów.

Źródło: Farby z Motylkiem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA