REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samsung i konkurs na mural

Jeszcze tylko do dziś nadsyłać można projekty muralu na konkurs zorganizowany przez Samsung. Do wygrania możliwość realizacji swojej pracy, tablet Samsung Galaxy Tab S oraz Samsung Galaxy Note 3.

Samsung muralProjekt muralu, który powstanie na ulicy Polnej w Warszawie, ma być interpretacją hasła „Kolor niech żyje!”. Praca ma powstać na obrysie ściany, który pobrać można ze strony konkursu i należy ją przesłać w formacie rastrowym (.jpg, .psd, .tiff) o rozdzielczości co najmniej 300dpi lub w formacie wektorowym na adres mural@cursor.pl, w temacie wpisując „Konkurs Mural”.

Nagrodą główną jest możliwość realizacji projektu, tablet Samsung Galaxy Tab S 10.5 i Samsung Galaxy Note 3. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma Samsung Galaxy Tab S 10.5 i Samsung Galaxy Note 3, zaś trzeciego – Samsung Galaxy Tab S 8.4 i Samsung Galaxy Note 3.

Szczegóły na stronie konkursowej, na której można też przeglądać nadesłane już projekty.

Źródło: Samsung

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA