REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ruszyły zapisy na X Seminarium Spektrochemu

Zbliża się wyjątkowa, jubileuszowa odsłona najbardziej zaawansowanego merytorycznie wydarzenia branży farbiarskiej! 15 listopada, tradycyjnie w Czeladzi, odbędzie się X Seminarium Spektrochemu.

X Seminarium Spektrochemu zapisy

Fot. arch. Spektrochem

Tematyka tegorocznego Seminarium Spektrochemu to między innymi:

  • modyfikacje czasu otwartego produktów dyspersyjnych schnących w temperaturach podwyższonych oraz bliskich 0°C,
  • wpływ koalescentów non-VOC na jakość powłok kryjących do malowania stolarki okiennej i drzwiowej,
  • zwiększanie wytrzymałości powłok malarskich dyspersyjnych za pomocą napełniaczy funkcyjnych i włókien celulozowych,
  • wpływ obróbki powierzchniowej bieli tytanowej na jej właściwości w powłokach dyspersyjnych na drewno oraz elewacyjnych.

Spektrochem zaprezentuje również wyniki badań aplikacyjnych nowych dyspersji opracowanych we Włoszech, we współpracy z firmą Vinavil. Prócz tego głos zabiorą partnerzy Spektrochemu. Vinavil opowie o swoich nowych dyspersjach, 3M – o farbach odbijających promieniowanie słoneczne, X-Rite – o nowoczesnej aparaturze do opracowywania kolorów farb i tynków oraz kontroli jakości, CFF – o zastosowaniu włókien celulozowych w nowoczesnych farbach lateksowych dla budownictwa. Prócz tego Polskie Centrum Badań i Certyfikacji nakreśli wymagania ekologiczne dla znaku Ecolabel dla farb i lakierów wodorozcieńczalnych, a przedstawiciel firmy THOR opowie o szykujących się zmianach w regulacjach prawnych na rynku biocydów. Wszystkie referaty tłumaczone symultanicznie z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

Część seminaryjną poprzedzi wieczór integracyjny, w ramach którego organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Wśród nich: dyskoteka Italodisco, kasyno oraz występ stand-up Marcina Dańca. Seminarium oraz wieczorna integracja odbędą się jak zwykle w Hotelu Szafran w Czeladzi.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2018. Warto się śpieszyć, ponieważ przy zapisie do końca września obowiązuje niższy koszt udziału w seminarium. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie wydarzenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA