REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ruszył konkurs Malarz Roku Dekoral 2013!

Od 1 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Malarz Roku Dekoral 2013. To już czwarta edycja popularnego konkursu PPG Deco Polska, w którym wykonawcy projektów malarskich walczą o atrakcyjne nagrody.

Malarz Roku DekoralOrganizowany od 2010 roku konkurs cieszy się coraz większą popularnością. Zgłaszają się do niego firmy wykonawcze z całej Polski, zdając sobie sprawę, że zyskać mogą nie tylko nagrody rzeczowe ale i uznanie fachowców, a co za tym idzie – zaufanie klientów.

Co trzeba zrobić, by wystartować w konkursie? Pierwszy krok to przystąpienie do Klubu Dekoral Professional. Aby otrzymać kartę członkowską, należy dokonać zakupów na kwotę co najmniej 1500 złotych w jednym ze sklepów Centrum Dekoral Professional. Będąc posiadaczem karty można zgłosić do konkursu dowolną inwestycję wykonaną przy użyciu produktów Dekoral. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2013.

W lutym jury konkursu ogłosi najlepszą dwudziestkę realizacji, z których każda zostanie szczegółowo zaprezentowana na stronie www.malarz-roku.pl. Następnie pałeczka przekazana zostanie internautom – głosowanie internetowe potrwa od 1 marca do 10 kwietnia i to jego wynik zadecyduje, do kogo trafi główna nagroda. Warto głosować i komentować, bowiem podobnie jak w ubiegłym roku najlepszy komentarz również zostanie nagrodzony.

Rozstrzygnięcie konkursu i oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 10 maja 2014. Prócz tytułu Malarza Roku Dekoral 2013 w czasie uroczystej gali przyznany zostanie także tytuł Malarza Roku Dekoral Publiczności 2013.

Główną nagrodą w konkursie, podobnie jak w ubiegłych latach, jest samochód Volkswagen Caddy. Na najlepszych czekają jednak również profesjonalne urządzenia malarskie od firmy Graco i Flex. Autor najlepszego komentarza będzie mógł natomiast skorzystać z usług Malarza Certyfikowanego Dekoral, który pomaluje dowolne pomieszczenie farbami dostępnymi w Centrach Dekoral Professional.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło: Dekoral Professional

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA