a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiRuszył konkurs Malarz Roku Dekoral 2013!

Ruszył konkurs Malarz Roku Dekoral 2013!

Od 1 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Malarz Roku Dekoral 2013. To już czwarta edycja popularnego konkursu PPG Deco Polska, w którym wykonawcy projektów malarskich walczą o atrakcyjne nagrody.

Malarz Roku DekoralOrganizowany od 2010 roku konkurs cieszy się coraz większą popularnością. Zgłaszają się do niego firmy wykonawcze z całej Polski, zdając sobie sprawę, że zyskać mogą nie tylko nagrody rzeczowe ale i uznanie fachowców, a co za tym idzie – zaufanie klientów.

Co trzeba zrobić, by wystartować w konkursie? Pierwszy krok to przystąpienie do Klubu Dekoral Professional. Aby otrzymać kartę członkowską, należy dokonać zakupów na kwotę co najmniej 1500 złotych w jednym ze sklepów Centrum Dekoral Professional. Będąc posiadaczem karty można zgłosić do konkursu dowolną inwestycję wykonaną przy użyciu produktów Dekoral. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia 2013.

W lutym jury konkursu ogłosi najlepszą dwudziestkę realizacji, z których każda zostanie szczegółowo zaprezentowana na stronie www.malarz-roku.pl. Następnie pałeczka przekazana zostanie internautom – głosowanie internetowe potrwa od 1 marca do 10 kwietnia i to jego wynik zadecyduje, do kogo trafi główna nagroda. Warto głosować i komentować, bowiem podobnie jak w ubiegłym roku najlepszy komentarz również zostanie nagrodzony.

Rozstrzygnięcie konkursu i oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 10 maja 2014. Prócz tytułu Malarza Roku Dekoral 2013 w czasie uroczystej gali przyznany zostanie także tytuł Malarza Roku Dekoral Publiczności 2013.

Główną nagrodą w konkursie, podobnie jak w ubiegłych latach, jest samochód Volkswagen Caddy. Na najlepszych czekają jednak również profesjonalne urządzenia malarskie od firmy Graco i Flex. Autor najlepszego komentarza będzie mógł natomiast skorzystać z usług Malarza Certyfikowanego Dekoral, który pomaluje dowolne pomieszczenie farbami dostępnymi w Centrach Dekoral Professional.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło: Dekoral Professional