a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiRuszył konkurs Kolorowe Boiska 2015

Ruszył konkurs Kolorowe Boiska 2015

Ruszyła kolejna, dziewiąta już edycja konkursu „Kolorowe boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Szkoły z całej Polski mogą zgłaszać swoje uczestnictwo za pośrednictwem władz gminy jeszcze do 20 maja. Zadaniem konkursowym jest nagranie wideoklipu w konwencji LipDub.

Kolorowe boiskaKonkurs organizowany przez Śnieżkę i firmę Tamex jest skierowany do szkół z niewielkich miejscowości (do 30 tys. mieszkańców). Hasło tegorocznej edycji to „Kolory inspirują!”. Aby wziąć udział, należy do 20 maja za pośrednictwem władz gminy zgłosić swoje uczestnictwo, a następnie nakręcić konkursowy wideoklip i umieścić go w serwisie do 22 maja. Od 25 maja do 19 czerwca potrwa głosowanie internetowe, które wyłoni finałową dwudziestkę, z tej zaś najlepsze projekty wybierze jury.

W tegorocznej odsłonie konkursu wprowadzono jednak drobną modyfikację, która ma wyrównać szanse wszystkich uczestników. Szkoły podzielone zostaną na cztery grupy w zależności od wielkości miejscowości. W ten sposób nawet uczniowie z małych wiosek, którzy nie mogą liczyć na tak silne wsparcie lokalnej społeczności, mają szansę na wygraną w konkursie.

Zwycięzcę poznamy 26 czerwca, już we wrześniu natomiast nowe boisko będzie gotowe do użytku. Więcej informacji o konkursie znaleźć można na jego stronie internetowej. Zachęcamy do udziału oraz do śledzenia konkursowych zmagań!

Źródło: Śnieżka