REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rusza vlog Spektrochemu!


#SpektrochemVlog już jest! Na specjalnym kanale w serwisie YouTube będą od tej pory publikowane krótkie filmy na temat badań prowadzonych w Ośrodku, wydarzeń branżowych i nowych technologii.

SpektrochemJest to pierwszy kanał w Internecie powstały ściśle z myślą o producentach farb, lakierów i tynków. Poświęcony będzie tematyce surowców, technologii produkcji oraz formulacjom i badaniom wyrobów malarskich wodnych i rozpuszczalnikowych.

Od pewnego czasu Spektrochem rozszerza swoją obecność w Internecie, naturalnym kolejnym krokiem było więc uruchomienie własnego kanału na YouTube. Dzięki tej nowoczesnej formie przekazywania informacji widzowie dowiedzą się, jak wygląda codzienna praca w laboratorium. Prócz tego na stronie ukazywać się będą wideorelacje z konferencji i targów oraz prezentacje ciekawych surowców i rozwiązań technologicznych.

Pierwszy odcinek zatytułowany „Retencja koloru i płowienie elewacji” – już jutro, w sobotę 29 sierpnia. Będzie on poświęcony zagadnieniom poprawnego doboru surowców do powłok i wypraw fasadowych, jak również prowadzeniu badań starzeniowych.

Zapraszamy do subskrybowania kanału, na którym obejrzeć już można zapowiedź przyszłych nagrań.

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA