REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rusza strona internetowa PZPFiK

Polski Związek Producentów Farb i Klejów zyskał nową platformę komunikacji z osobami zainteresowanymi jego działalnością. Powstała właśnie jego oficjalna strona internetowa.

PZPFiKOprócz informacji o PZPFiK, jego misji, statucie, członkach i partnerach na stronie znajduje się m.in. dział „Prawo” dotyczący aktualnie obowiązujących polskich i unijnych regulacji prawnych dotyczących branży farb i klejów.

Z czasem na stronie pojawią się również opisy projektów realizowanych przez Związek oraz porady eksperckie, skierowane nie tylko do profesjonalistów, ale również klientów indywidualnych. Dzięki temu strona stanie się źródłem wiedzy dla szerszego grona odbiorców oraz miejscem promocji dobrych praktyk wykonawczych.

Ponadto w pierwszym kwartale roku 2016 powstać ma pierwszy numer biuletynu PZPFiK. W ten sposób Związek zyskuje nowe formy przekazywania informacji na temat swojej działalności i realizowanych przedsięwzięć.

Zapraszamy na stronę Związku pod adresem pzpfik.pl.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA