REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Reveal Smooth – nowa farba od Jotun dla przemysłu meblarskiego

Na rynku pojawiła się nowa farba proszkowa do płyt MDF od norweskiej firmy Jotun – Reveal Smooth. Tworzy gładkie, półmatowe wykończenie, zapewnia meblom doskonałą ochronę przed zarysowaniami i zabrudzeniami, a do tego jest przyjazna środowisku.

fot. arch. Jotun

Farba tworzy gładką, jednolitą i gęstą warstwę, która zapewnia estetyczny wygląd i zapobiega zarysowaniom. Chroni także przed śladami zostawianymi przez ciepłe obiekty, np. filiżanki z kawą. Powłoka jest bardzo trwała i nie ulega łuszczeniu ani rozwarstwieniu. Bezproblemowy sposób nanoszenia zapewnia dokładne pokrycie także mebli o nieregularnym kształcie, co pozostawia szerokie pole dla wyobraźni projektantów. Do tego Reveal Smooth dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, świetnie nadając się do pokrycia mebli biurowych oraz domowych, półek i kabin w łazience czy kuchni.

Sieciująca w niskiej temperaturze farba proszkowa jest bardzo ekologiczna – jej wytwarzanie i aplikacja nie wiążą się z wysoką emisją dwutlenku węgla, a więc nie przyczyniają się do pogłębienia efektu cieplarnianego. Reveal Smooth jest więc kolejnym dowodem na to, że firma Jotun dba o środowisko naturalne, nie poświęcając wysokiej jakości i estetycznego wyglądu swoich produktów.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA