a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweproszkoweReveal Smooth – nowa farba od Jotun dla przemysłu meblarskiego

Reveal Smooth – nowa farba od Jotun dla przemysłu meblarskiego

Na rynku pojawiła się nowa farba proszkowa do płyt MDF od norweskiej firmy Jotun – Reveal Smooth. Tworzy gładkie, półmatowe wykończenie, zapewnia meblom doskonałą ochronę przed zarysowaniami i zabrudzeniami, a do tego jest przyjazna środowisku.

fot. arch. Jotun

Farba tworzy gładką, jednolitą i gęstą warstwę, która zapewnia estetyczny wygląd i zapobiega zarysowaniom. Chroni także przed śladami zostawianymi przez ciepłe obiekty, np. filiżanki z kawą. Powłoka jest bardzo trwała i nie ulega łuszczeniu ani rozwarstwieniu. Bezproblemowy sposób nanoszenia zapewnia dokładne pokrycie także mebli o nieregularnym kształcie, co pozostawia szerokie pole dla wyobraźni projektantów. Do tego Reveal Smooth dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, świetnie nadając się do pokrycia mebli biurowych oraz domowych, półek i kabin w łazience czy kuchni.

Sieciująca w niskiej temperaturze farba proszkowa jest bardzo ekologiczna – jej wytwarzanie i aplikacja nie wiążą się z wysoką emisją dwutlenku węgla, a więc nie przyczyniają się do pogłębienia efektu cieplarnianego. Reveal Smooth jest więc kolejnym dowodem na to, że firma Jotun dba o środowisko naturalne, nie poświęcając wysokiej jakości i estetycznego wyglądu swoich produktów.

Źródło: Jotun

Dowiedz się więcej o firmie