REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Resinall Rütgers Resins zmienia nazwę

Niemiecki producent Resinall Rütgers Resins zmienił nazwę na RÜTGERS Resins. Jest to konsekwencją połączenia dwóch dużych jednostek grupy Rütgers specjalizujących się w wytwórstwie żywic.

Rütgers

fot. arch. Rütgers

Jedna z tych jednostek to RÜTGERS Novares, która znacznie się rozrosła po przejęciu 50% akcji firmy Resinall Europe. Druga – RÜTGERS Resins z siedzibą w holenderskim Uithoorn. Obydwie posiadają duże doświadczenie w produkcji wysokiej jakości żywic węglowodorowych będących podstawą składu farb, tuszów i klejów. Ich integracja ma więc wzmocnić koncern i zaowocować bogatym portfolio, które spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA