REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Replika Volvo Ocean 65 – poczuj się jak na łodzi!

Goście wiosek rejsowych na trasie nadchodzącego Volvo Ocean Race będą mogli podziwiać rzeczywistych wymiarów replikę jachtu Volvo Ocean 65 (VO65). To główna atrakcja, jaką przygotował dla nich AkzoNobel.

replika Volvo Ocean 65 AkzoNobel Volvo Ocean Race

Fot. arch. AkzoNobel

Przygotowany przekrój łodzi, Race Boat Experience, pozwala zwiedzającym zobaczyć, jak wygląda codzienne życie na jachcie startującym w zawodach. Pokazuje również, jak duże znaczenie dla konstrukcji i funkcjonowania łodzi VO65 mają produkty AkzoNobel.

Jak zapewnia Alberto Slikta, dyrektor zarządzający oddziału AkzoNobel Specialty Coatings, Race Boat Experience jest prawie tak samo silnym przeżyciem jak znalezienie się na prawdziwej łodzi Volvo Ocean 65. Do tego jest to doskonała prezentacja technologii AkzoNobel, dzięki której goście lepiej zrozumieją, w jaki sposób wykorzystane zostały materiały i doświadczenie koncernu.

Ogromna tablica informacyjna opisuje poszczególne sekcje łodzi. Prócz tego dwa ekrany wyświetlają materiały wideo, prezentujące załogę AkzoNobel w akcji. Slikta dodaje, że w ubiegłym roku wioski rejsowe odwiedziło prawie 2,5 miliona osób, dlatego to doskonała okazja, aby dotrzeć do potencjalnych fanów marki.

AkzoNobel angażuje się w nadchodzące zawody Volvo Ocean Race również na wiele innych sposobów. Jest partnerem tegorocznej edycji wydarzenia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, a także oficjalnym dostawcą lakierów na startujące w zawodach łodzie oraz współorganizatorem Akademii Młodych. Więcej na ten temat pisaliśmy w naszym tekście. Start Volvo Ocean Race już za niecały miesiąc, 22 października, w Alicante w Hiszpanii.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA