REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF Coatings z nagrodami Automotive Brand Contest

Oddział BASF Coatings otrzymał dwie prestiżowe nagrody w konkursie Automotive Brand Contest 2017. Zostały one przyznane za technologię pasywnej regulacji temperatury – powłokę lakierniczą, która obniża temperaturę na powierzchni karoserii.

BASF Coatings Automotive Brand Contest 2017

Fot. arch. BASF Coatings

Oddział BASF Coatings otrzymał nagrody Automotive Brand Contest 2017 w dwóch kategoriach – Innowacja Roku oraz Koncepty. Statuetki zostały wręczone podczas International Motor Show (IAA) we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. W jury znaleźli się przedstawiciele mediów, designu, komunikacji marketingowej i nauki.

Nagrodzony system składa się z warstwy bazowej oraz podkładu, który odbija promieniowanie cieplne. W ten sposób w gorące dni można zredukować temperaturę na powierzchni karoserii nawet o 20°C, a w konsekwencji również wewnątrz pojazdu robi się chłodniej. Oznacza to mniejsze zużycie paliwa (oszczędności związane z klimatyzacją) oraz większy komfort.

System nie wymaga dostosowania linii lakierniczej, może być aplikowany tradycyjnymi metodami. Do tego dostępny jest w wielu różnych wariantach kolorystycznych.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA