REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Renault nagradza Axaltę

Firma Renault doceniła nowy, szybkosieciujący lakier marki Axalta. Koncern otrzymał za niego nagrodę Supplier Award w kategorii innowacji.

Axalta nagroda Renault

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Axalta Coating Systems była w tym roku jedyną firmą nagrodzoną przez Renault w kategorii innowacji. Nagrody wręczono w trakcie ceremonii, która odbyła się 20 czerwca 2016 w Paryżu. W imieniu Axalty wyróżnienie odebrał Adrien Schrobiltgen, wizeprezes oddziału Refinish Systems na rejon Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, oraz Laurent Oliveras, Country Business Manager oddziału Refinish Systems we Francji. Schrobiltgen skomentował:

Ta nagroda to dla nas wielki zaszczyt. Axalta jest firmą, która przede wszystkim stara się pomagać swoim partnerom w realizowaniu ich celów, dlatego też stale inwestujemy w rozwijanie nowych technologii, jak najlepiej spełniających potrzeby klientów. Z myślą o tym niedawno rozbudowaliśmy nasze Europejskie Centrum Technologiczne w Wuppertalu w Niemczech, gdzie 300 ekspertów prowadzi badania nad nową generacją powłok i usług.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA