a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweFarby ochronne Sherwin-Williams na YouTube

Farby ochronne Sherwin-Williams na YouTube

Oddział Protective & Marine Coatings Sherwin-Williams uruchomił własny kanał w serwisie YouTube. Będzie na nim prezentował w formie filmów wideo swoje najnowsze produkty i usługi.

Sherwin-Williams YouTubeNowy kanał YouTube poświęcony będzie farbom i powłokom dla takich obszarów zastosowań jak przemysł olejowo-gazowy, chemia, energetyka, woda i ścieki, branża morska, infrastruktura, zabezpieczenia przeciwogniowe czy żywność i napoje.

Obecnie na kanale znaleźć można filmy dotyczące zabezpieczania antykorozyjnego mostu Chesapeake Bay Bridge oraz aplikacji systemu ogniochronnego na kilku obiektach w Londynie. Ponadto w postaci materiałów wideo zaprezentowana została powłoka izolacyjna Heat-Flex 3500 oraz pokrycia antygraffiti oferowane przez firmę. Jak mówi Doni Riddle, wiceprezes oddziału marketingu Sherwin Williams Protective and Marine Coatings:

Wideo ma ogromną siłę przekazu. Zamiast rozpisywać się na temat działania naszej powłoki antygraffiti, dużo prościej jest pokazać, jak łatwo graffiti schodzi ze ściany zabezpieczonej powłoką. Zobaczyć znaczy uwierzyć, dlatego naszym celem jest zaprezentowanie klientom naszej oferty w tej formie, i przekonanie ich w ten sposób o zaletach naszych produktów.

Źródło: coatingsworld.com