REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rekordowa kampania reklamowa Benjamin Moore

Benjamin Moore startuje z nową kampanią reklamową. To rekordowe tego typu przedsięwzięcie w 132-letniej historii firmy – będzie ono kosztowało...

Benjamin Moore…ok. 50 mln $! Kampania powstaje we współpracy z amerykańską agencją The Martin Agency i obejmuje reklamy telewizyjne, radiowe i drukowane z hasłem przewodnim „Paint like no other” („Farba jak żadna inna”).

Na początek powstały dwa spoty, które zwracają uwagę na innowacyjność marki oraz podpowiadają, że farby Benjamin Moore świetnie sprawdzą się przy wiosennych projektach malarskich. Bohaterkami tych reklam stały się farby Regal Select oraz Natura (która triumfowała ostatnio w głosowaniu Product of the Year).

W spotach z serii „Who are you talking to?” („Z kim rozmawiasz?”) z kolei firma ironizuje na temat dużych marketów budowlanych, gdzie na próżno szukać farb Benjamin Moore. Ich sprzedaż jest bowiem prowadzona tylko w niewielkich punktach, gdzie sprzedawcy służą kompleksową i kompetentną obsługą.

Źródło: Advertising Age

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA