REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rafał Roskowiński endorserem marki Primacol

Firma Unicell Poland ogłosiła, że malarz Rafał Roskowiński, twórca Gdańskiej Szkoły Muralu, został jej oficjalnym endorserem. Oznacza to, że od teraz wszystkie prace artysty powstawać będą przy użyciu farb marki Primacol.

Rafał Roskowiński Primacol

Rafał Roskowiński. Fot. arch. Unicell Poland

Rafał Roskowiński, wykładowca gdańskiej ASP oraz pomysłodawca i twórca Gdańskiej Szkoły Muralu, jest postacią bardzo zasłużoną dla polskiego street artu. W wielu kręgach uważa się go za prekursora muralu w Polsce, bowiem tworzy swoje realizacje już od końca lat 80. Ma na swoim koncie wiele prac wykonanych w kraju i za granicą.

Najnowszym dziełem artysty, stworzonym przy wykorzystaniu farb marki Primacol, jest ukończony niedawno mural w Mokrej Wsi. Praca powstała na ścianie tamtejszej Szkoły Podstawowej im. Władysława Podkowińskiego i tematyką nawiązuje do jednego z obrazów malarza. Natomiast na pierwszą połowę września br. zaplanowano realizację muralu w Lublinie. Treść dzieła ma upamiętniać Unię Lubelską. Ciekawostką jest fakt, że malowidło będzie pracą doktorską Rafała Roskowińskiego. Obronę tytułu zaplanowano na koniec tego roku.

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA