REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

RadTech Europe 2015 – zgłaszanie referatów

Organizatorzy konferencji RadTech Europe 2015 zapraszają do zgłaszania swoich referatów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 października 2015 w Pradze.

RadTech Europe 2015Połączona z wystawą konferencja RadTech Europe to impreza, w trakcie której wszyscy zainteresowani mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat sieciowania UV (promieniowaniem ultrafioletowym) i EB (wiązką elektronów). Przyszłoroczna edycja ma się szczególnie skupić na innowacjach w tej branży.

Tytuły i abstrakty prac do zreferowania na konferencji można przesyłać do 11 lutego 2015. Spośród nadesłanych propozycji organizatorzy do 1 kwietnia wybiorą te, które ich zdaniem mają największe znaczenie naukowe oraz potencjał w dziedzinie sieciowania radiacyjnego. Autor najlepszej pracy otrzyma prestiżową Nagrodę Paula Dufoura. Więcej informacji znaleźć można na stronie RadTech Europe.

Źródło: RadTech Europe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA