REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Quick-Mix – nagroda za bezpieczeczne warunki pracy

Firma Quick-Mix została jednym z laureatów tegorocznej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Quick-Mix

Fot. Quick-Mix

W tym roku konkurs PIP odbył się już po raz 21. Jego celem jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie BHP i motywowanie pracodawców do zwiększenia bezpieczeństwa pracy w swoich zakładach.

Uznanie jury zyskał między innymi zakład produkcyjny Quick-Mix w Rawie Mazowieckiej, który zdobył III miejsce na szczeblu regionalnym. Wręczenie nagród miało miejsce 19 listopada 2014 w Łodzi, wyróżnienie w imieniu firmy odebrał natomiast specjalista ds. BHP – Andrzej Szewczyk. Gratulujemy!

Źródło: Quick-Mix

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA